ISO 9001 - základní znalosti

ISO 9001 - základní znalosti

Ukážeme Vám, jak rychle a prakticky můžete vstoupit do efektivního řízení managementu jakosti. Profitujte ze zkušeností našeho top školitele a udělejte s námi společně první krok k sestavení managementu kvality, k tvorbě dokumentace jako je příručka kvality, popisy procesů a pracovní postupy. Po rozsáhlém intenzivním tréninku se můžete aktivně podílet na budování nebo dalším rozvoji systému managementu jakosti ve Vaší společnosti. A to bez předchozí zkušenosti!

Cílová skupina:

Pracovníci, kteří se chtějí podílet na zavádění nebo dalším rozvoji systému managementu jakosti jakož i osoby, které si chtějí osvojit základní poznatky v oblasti managementu jakosti.

 

Ukázkové případy z praxe jsou moderní tréninkovou metodou, garantují možnost jednoduché aplikace. Naučíte se, jak zavést systém managementu jakosti s jeho základními zásadami, strukturami, postupy a odpovědnostmi. Budou Vám prezentovány základy norem řady ISO 9000 a jejich uplatnění a možnosti zavedení procesně orientovaných systémů managementu kvality.

Trvání:

2 dny

Předpoklady:

Nejsou potřeba žádné speciální předpoklady.

Poskytované benefity:

  • Rozsáhlé školicí materiály
  • Zkušený školitel
  • Příjemná tréninková atmosféra s nejlepšími službami
  • Potvrzení o účasti
  • Dostatečný prostor pro výměnu zkušeností a vědomostí